• Диадема за коса Pearls and Crystals- Белгийски кристали

Красива диадема за коса с нежни кристали.

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Диадема за коса Pearls and Crystals- Белгийски кристали

  • Код на продукта: Диадема за коса Pearls and Crystals
  • Наличност: В наличност
  • Цена: 14.00лв


Тагове: корони за коса, корони, тиари, кристални диадеми, кристални корони, кристални бижута за коса, корони за абитуриенти, кристални гребени за кок, корони сваровски

Категории на фокус

Created by Rosie Concept Web Design 2017 Do NOT follow this link or you will be banned from the site!