• Диадема за коса в сребърно- Silver Fall

Диадема за коса в цвят сребърно- Silver Fall

Великолепен аксесоар за коса

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Диадема за коса в сребърно- Silver Fall

  • Код на продукта: Диадема за коса Silver Fall
  • Наличност: В наличност
  • Цена: 16.00лв


Тагове: корони за коса, корони, тиари, кристални диадеми, кристални корони, кристални бижута за коса, корони за абитуриенти, кристални гребени за кок, корони сваровски

Категории на фокус

Created by Rosie Concept Web Design 2016 Do NOT follow this link or you will be banned from the site!