• Стоманена гривна с кристали опушен кварц модел Grey

Елегантна дамска гривна стомана и кристали с ефектен мотив.

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Стоманена гривна с кристали опушен кварц модел Grey

  • Код на продукта: гривна Grey
  • Наличност: В наличност
  • Цена: 5.00лв


Тагове: Дамски гривни, стоманени гривни, официални гривни, гривни с кристали, гривни с кристали

Категории на фокус

Created by Rosie Concept Web Design 2017 Do NOT follow this link or you will be banned from the site!