• Комплект чанта- плик от сив сатен и гривна на Rose Absolute

Красива официална чанта- плик от сив сатен и гривна на Rose Absolute.

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Комплект чанта- плик от сив сатен и гривна на Rose Absolute

  • Код на продукта: чанта- плик от сив сатен и гривна
  • Наличност: В наличност
  • Цена: 35.00лв


Тагове: Официална чанта, черна чанта, чанта черен брокат, дамски клъч, чанта плик, черен клъч, лъскава чанта черно, чанта за бал, абитуриентски чанти

Категории на фокус

Created by Rosie Concept Web Design 2016 Do NOT follow this link or you will be banned from the site!