• Комплект гривна с кристали и пръстен обсидиан

Ефектен комплект от гривна с черни кристали и пръстен обсидиан универсален размер

 

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Комплект гривна с кристали и пръстен обсидиан

  • Код на продукта: гривна с кристали и пръстен
  • Наличност: В наличност
  • Цена: 17.00лв


Тагове: Дамски гривни, стоманени гривни, официални гривни, гривни с кристали, гривни с черни кристали, обсидиан, пръстен обсидиан

Категории на фокус

Created by Rosie Concept Web Design 2016 Do NOT follow this link or you will be banned from the site!