Нежна бяла гривна на 5 реда с memory wire и акрилни перли. Прекрасно допълнение към официален тоалет

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Нежна гривна на 5 реда с акрилни перли

  • Код на продукта: гривна с memory wire
  • Наличност: В наличност
  • Цена: 16.50лв


Тагове: Кристални гривни, гривни с кристали, гривни сваровски кристали, гривни, колекции гривни, модерни гривни, гривни с перли,

Категории на фокус

Created by Rosie Concept Web Design 2016 Do NOT follow this link or you will be banned from the site!