• Нежна гривна с кристали 5 реда

Нежно бижу с красиви кристали

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Нежна гривна с кристали 5 реда

  • Код на продукта: 5 реда
  • Наличност: В наличност
  • Цена: 6.00лв


Тагове: Кристални гривни, гривни с кристали, гривни сваровски кристали, гривни, колекции гривни, модерни гривни

Created by Rosie Concept Web Design 2017 Do NOT follow this link or you will be banned from the site!