• Гривна Black Queen - стомана с кристали

Дамска гривна универсален размер с черни кристали.

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Гривна Black Queen - стомана с кристали

  • Код на продукта: гривна Black Queen
  • Наличност: В наличност
  • Цена: 8.00лв


Тагове: Дамски гривни, стоманени гривни, официални гривни, гривни с кристали, гривни с черни кристали

Категории на фокус

Created by Rosie Concept Web Design 2016 Do NOT follow this link or you will be banned from the site!