• Изящна кристална мини корона за коса Princess Alexa

Ефектна кристална тиара за момиченца и дами

 

Корона с плавни елегантни форми и нежни кристали

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Изящна кристална мини корона за коса Princess Alexa

  • Код на продукта: корона за коса с кристали Princess Alexa
  • Наличност: В наличност
  • Цена: 16.00лв


Тагове: тиари за коса, корони, тиари, кристални тиари, кристални бижута за коса, корони за абитуриенти, тиара сваровски

Категории на фокус

Created by Rosie Concept Web Design 2017 Do NOT follow this link or you will be banned from the site!